Коротка адреса цієї сторінки
 

// Події

Катерина Ющенко подарувала дружинам керівників іноземних дипломатичних місій в Україні книжку «Велике місто, маленький зайчик або МЕД ДЛЯ МАМИ» у власному перекладі

14 грудня 2007, За матеріалами прес-служби Президента України
Катерина Ющенко та Іван Малкович


Перша леді країни стала перекладачем дитячої казки.

14 грудня 2007 року Голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» пані Катерина Ющенко взяла участь у зустрічі з дружинами керівників іноземних дипломатичних місій в Україні з нагоди зимових свят. У заході, який відбувся у Київському державному академічному театрі ляльок, взяли участь дружини послів Великої Британії, Естонії, Португалії, Німеччини, В’єтнаму, Китаю, Кореї, Пакистану, Азербайджану, Молдови, Японії, Чехії, Марокко та інших країн, а також дружини голів представництв міжнародних організацій в Україні.

Під час зустрічі була презентована книга Івана Малковича та Софії Ус «Велике місто, маленький зайчик або МЕД ДЛЯ МАМИ», яку переклала англійською мовою пані Катерина Ющенко. Книга вийшла у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».
Z8O3378.jpg

Звертаючись до присутніх, пані Катерина Ющенко нагадала, що під час одного з заходів, влаштованого керівником видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іваном Малковичем, вона пообіцяла перекласти одну з книжок англійською мовою. «Для мене велика честь працювати з таким відомим видавництвом, як «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». А перекладаючи цю книгу, я ніби читала її своїм дітям і думала про те, як вона буде сприйматися дитячою аудиторією. Я отримала величезне задоволення від цієї роботи», – сказала пані Катерина. Катерина Ющенко подякувала видавництву «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» за прекрасні книжки, відомі не тільки в Україні, а й за її межами.

Med.jpg

Також пані Катерина привітала всіх учасників зустрічі з Різдвяними та Новорічними святами і подарувала книжки «Мед для мами» англійською й українською мовами.

У свою чергу, Іван Малкович подякував пані Катерині Ющенко за натхненну співпрацю і повідомив, що 10% доходів від реалізації тиражу книжки «Мед для мами» видавництво вирішило перерахувати на реалізацію благодійного проекту «Дитяча лікарня майбутнього».

Фото Михайла Марківа, прес-служби президента

 
A-BA-BA-GA-LA-MA-GA Logo