Коротка адреса цієї сторінки
 

// Новини

Porosyatko-2019.jpg

01 січня 2019
Любі хлопчики й дівчатка, зайчики і каченятка!

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» сердечно вітає вас з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим! Будьте щасливі і начитані!!! ❄️🐷✨

Dermansʹkyy peremih u Knyha roku BBC-2018.jpg

14 грудня 2018
«МЕРІ» САШКА ДЕРМАНСЬКОГО — КНИГА РОКУ ВВС-2018!!!

Щойно BBC News Ukrainian оголосили переможців премії Книга Року BBC-2018, представленої в партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Книгою року-2018 став роман Юрія Андруховича «Коханці юстиції», переможцем у номінації Дитяча книга року ВВС-2018 журі обрало книгу Сашка Дерманського «Мері», у новій номінації Книга року ВВС Есеїстика-2018 перемогла збірка Андрія Бондаря «Церебро». Вітаємо переможців!

Malkovych u Vidni.jpg

03 грудня 2018
Іван Малкович приїде на різдвяну зустріч до Відня

Український Клуб при Віденському міжнародному центрі спільно з Українською суботньою школою у Відні за підтримки Посольства України у Республіці Австрія раді запросити всіх-всіх-всіх у віці від 2 до 102, хто любить цікаві книжки, на незабутню зустріч з Іваном Малковичем.

Black Friday-Ababahalamaha.jpg

22 листопада 2018
◾️ЧОРНА П’ЯТНИЦЯ в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ»◾️

Лише один день – 23 листопада! ЗНИЖКИ до -25% на УСІ НАШІ КНИЖКИ в інтернет-книгарні та в офісі видавництва (м. Київ, вул. Басейна, 1/2). Замовлення на суму від 600 грн надсилаємо безкоштовно! Не зволікайте 😉

Malkovych ozvuchyv Shpilʹmana.jpg

20 листопада 2018
Іван Малкович озвучив чарівника-високопосадовця у «Злочинах Ґріндельвальда»

Перша фраза у фільмі «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» належить персонажу, якого в українському дубляжі озвучив Іван Малкович!

Rozihrash Zlochyny Grindelʹvalʹda.jpg

16 листопада 2018
❗Нове МАГІЧНЕ РОЗІГРУВАННЯ❗

З нагоди прем’єри фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» за підтримки «Warner Bros. Pictures Україна» розігрує ЩЕ БІЛЬШЕ чудових подарунків!✨

Ivan Malkovych-The Crimes of Grindelwald.jpg

09 листопада 2018
ІВАН МАЛКОВИЧ ВЗЯВ УЧАСТЬ В УКРАЇНСЬКОМУ ДУБЛЯЖІ НОВИХ «ФАНТАСТИЧНИХ ЗВІРІВ»!!!

Магія існує! Вперше головний «абабагаламаг» країни Іван Малкович долучився до українського озвучення нового фільму з чарівного світу Джоан Ролінґ — «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда».

Vechir Vid Tychyny do Zhadana 001.jpg

06 листопада 2018
У Києві натхненно відлунав вечір «Від Тичини до Жадана: поезія під музику»

6 листопада в концертній студії Будинку звукозапису на одній сцені зустрілися Василь Жданкін, Тарас Чубай, Марія Бурмака, Наталка Білоцерківець, Григорій Фалькович, Анатолій Кичинський, Едуард Драч, Андрій Бондар та Іван Малкович. Переповнена зала 2 години слухала ексклюзивний поетично-музичний перформанс. Вечір отримав великий резонанс серед присутніх та радіослухачів.

Wizarding Evening II 03.jpg

05 листопада 2018
❗Нове РОЗІГРУВАННЯ від «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ»❗

З нагоди прем’єри фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» та його гучної прем’єри-дійства у «Жовтневому палаці» 14 листопада видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» за підтримки Warner Bros. Pictures Україна розпочинає розігрування чудових подарунків!✨

Vid Tychyny do Zhadana.jpg

02 листопада 2018
«Від Тичини до Жадана» — поезія під музику в концертній студії Будинку звукозапису

6 листопада о 20:00 запрошуємо вас завітати на концерт «Від Тичини до Жадана: поезія під музику». У цей вечір на одній сцені зустрінуться Марія Бурмака, Іван Малкович і Тарас Чубай. У виконанні відомих письменників та музикантів класика і сучасна українська поезія зазвучить під акустичну гітару.

Wizarding Evening II 01.jpg

01 листопада 2018
У Києві відбудеться грандіозна прем’єра-дійство з нагоди виходу фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда»

14 листопада приходь на Wizarding Evening II: українську прем’єру-дійство, присвячену фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда».
Запам’ятай: Київ, «Жовтневий Палац» і лише два сеанси та фантастичні розваги для прихильників магічного світу Дж.К. Ролінґ!

Bohdan Zholdak.jpg

31 жовтня 2018
Відлинув у вічність Богдан Жолдак

Сьогодні, відчитавши лекцію для студентів кінофакультету, раптово відлинув у вічність чудовий письменник, драматург і кіносценарист Богдан Жолдак...
Найсвітліша пам’ять.

Zhyva y skoshena poster.jpg

30 жовтня 2018
Запрошуємо на презентацію поетичного вибраного Анатолія Кичинського «Жива і скошена тече в мені трава»

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» і «Книгарня «Є» запрошують вас на презентацію нової збірки поетичної серії «УПА» (Українська Поетична Антологія) — «Жива і скошена тече в мені трава» Анатолія Кичинського, яка відбудеться за участі автора 7 листопада о 18:30 у «Книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3).
Модератор — Іван Малкович. Вхід вільний.

Видавництво вперше відвідало цю книжкову подію у Запоріжжі.

26 жовтня 2018
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» на «Запорізькій книжковій толоці»

Саме зараз у Запоріжжі відбувається четверта Запорізька книжкова толока! 26, 27 і 28 жовтня шукайте стенд «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» на території Козак-Палацу (вул. Перемоги, 70-Б) та підходьте роздивлятися і купувати наші книжки, серед яких багато довгоочікуваних новинок видавництва 😉

2018 Frankfurt Book Fair 01.jpg

12 жовтня 2018
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» на Франкфуртському книжковому ярмарку

Франкфуртський книжковий ярмарок — найбільший міжнародний книжковий форум, який відбувається щороку у жовтні з середи по неділю включно у м. Франкфурт-на-Майні, Німеччина — у 2018 році проходить вже в 70-й раз. Традиційно, крім безпосередньо книг, в його павільйонах представлені напрямки, так чи інакше пов'язані з майбутнім видавничої справи і розвитком галузі. Участь у книжковому форумі цього року беруть понад 7100 представників із понад 100 країн світу.

Hora i kvitka-Poster.jpg

01 жовтня 2018
У Києві відбудеться презентація поетичного вибраного Миколи Воробйова «Гора і квітка»

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» запрошує на презентацію нової збірки поетичної серії «УПА» (Українська Поетична Антологія) — «Гора і квітка» Миколи Воробйова, яка відбудеться за участі автора 18 жовтня о 18:30 у «Книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3).
Модератор — Іван Малкович. Вхід вільний.

Pavlychko–89.jpg

28 вересня 2018
Павличку — 89!

Найзапальніший класик української поезії Дмитро Павличко сьогодні святкує своє 89-річчя! Многая літа!!!


25 Book Forum 017.jpg

26 вересня 2018
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» на 25 Book Forum (ФОТОЗВІТ)

19—23 вересня 2018 року у Львові відбувся ювілейний, 25-й міжнародний фестиваль «Форум видавців». Пропонуємо вашій увазі фотозвіт з презентацій «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», які відбулися в рамках однієї з найбільших книжкових подій України.

Fantastic beasts the crimes of grindelwald ver9.jpg

25 вересня 2018
Фінальний трейлер «ФАНТАСТИЧНІ ЗВІРІ: ЗЛОЧИНИ ҐРІНДЕЛЬВАЛЬДА»

Перший фільм закінчився тим, що Ньют Скамандер (Едді Редмейн) разом з МАКОСША (Магічний Конгрес США) спіймав найнебезпечнішого темного чарівника Ґелерта Ґріндельвальда.

25 Book Forum top-10.jpg

24 вересня 2018
ТОП-10 найбажаніших книг «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» на 25 Book Forum

Десятка книг видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», яку купували найбільше на цьогорічному «Форумі видавців» у Львові.

25 Book Forum 001.jpg

20 вересня 2018
ДВІ НАЙВИЩІ НАГОРОДИ «ФОРУМУ ВИДАВЦІВ»

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» отримало аж дві головні нагороди «Форуму видавців-2018» – за «УЛЮБЛЕНІ ВІРШІ–3» та «АНТОЛОГІЮ МОЛОДОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ»!!!

Новинки розігрування.jpg

11 вересня 2018
МЕГА-РОЗІГРУВАННЯ від «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ»

З нагоди виходу наших новинок до «Форуму Видавців» та 50 000 підписників у фейсбуці оголошуємо розігрування ОДРАЗУ ВОСЬМИ найбажаніших книг видавництва!

25 Book Forum 00.jpg

10 вересня 2018
Події «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» на 25-му «Форумі видавців»

Запрошуємо вас на презентації видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» на 25-му «Форумі видавців» у Львові!

50 000 Fb.jpg

09 вересня 2018
А тим часом у нашому фейсбуці вже понад 50 000 читачів «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ»!

Дякуємо, що ви з нами! (а ми з вами) 📚
Долучайтеся до нашої великої Fb-родини: https://www.facebook.com/ABABAHALAMAHA.Publishers

Filaret.jpg

31 серпня 2018
Патріарх Філарет відзначив нагородою Івана Малковича

Як відомо, Іван Малкович свого часу утримався від висунення його на кілька поважних нагород, але ця — особлива...

«Таку нагороду приймаю з радістю, адже на цьому ордені Кирила і Методія зображено КНИЖКУ! І отримав я його з рук одного з найбільших духовних діячів і церковних політиків нашого часу Його Святості Філарета. Дякую за таку честь»

Іван Малкович
Slov'yansʹke nebo-promo 1.jpg

20 серпня 2018
Вийшла друком збірка перекладів Романа Лубківського

«Ми дуже на неї чекали...
Щойно у видавництві Івана Малковича вийшла книга перекладів Романа Лубківського «Слов’янське небо», куди увійшли вірші найкращих поетів слов'янського світу. Це високе небо Тато омріював усе своє життя, а наблизив його наш дорогий Іван, якому ми з Данилом надзвичайно вдячні за такий безцінний подарунок.
Знаємо, вдячний йому і Роман Лубківський...»

Маркіян Лубківський
Fantastic-beasts-poster-comic-con.jpg

23 липня 2018
З’явився новий трейлер фільму «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда»

Перший фільм закінчився тим, що Ньют Скамандер (Едді Редмейн) разом з МАКОСША (Магічний Конгрес США) спіймав найнебезпечнішого темного чарівника Ґелерта Ґріндельвальда. Проте Ґріндельвальд все ж зумів утекти і ще більше загорівся бажанням правити світом! Він згуртував навколо себе чимало однодумців, що бажають лиш одного — домінування чистокровних чарівників над немагічними істотами. Перешкодити планам Ґріндельвальда може тільки один чарівник — Албус Дамблдор (Джуд Лоу). Він об’єднується зі своїм колишнім студентом Ньютом Скамандером, який, незважаючи на небезпеку, прагне перешкодити планам темного мага. Магічний світ дедалі більше розколюється, і любов та вірність навіть найрідніших та найближчих людей пройде серйозне випробування.

Roald Dal Top-30.JPG

20 липня 2018
Дитячі книжки, які хочеться перечитувати в дорослому віці

Дослідження, проведене серед британців щодо їх улюблених читацьких звичок, показало, що близько 40% дорослих і досі перечитують дитячу літературу, щоб розвинути власну уяву, а 60% вважають дитячі книжки найкращим читанням на ніч, яке допомагає розслабитися та швидше заснути.

Stroud twitter.png

18 липня 2018
Джонатан Страуд в захваті від обкладинки українського видання «Бартімеус: Око ґолема»

Джонатан Страуд знову в захваті від українських обкладинок «Бартімеуса», які намалював Іван Сулима! Про це автор написав у своєму твіттері, поширивши наш запис про книгу «Бартімеус: Око ґолема».

Pablo & Olha.jpg

12 липня 2018
Сьогодні минуло рівно 100 років з дня одруження Пабло Пікассо та Ольги Хохлової

12 липня 2018 року минуло 100 років з часу одруження геніального іспанського художника Пабло Пікассо та відомої балерини, українки з Ніжина, Ольги Хохлової. Вона стала його першою законною дружиною. Цікавим є те, що вінчались вони в православній церкві Олександра Невського. На весіллі зібралася майже вся богема Парижу.

Ridkisne-vidanna-persoi-knigi-pro-garri-pottera-prodali-za-73-000.png

08 липня 2018
Рідкісне перше видання «Гаррі Поттера і філософського каменю» придбали на аукціоні за більш ніж 73 тисячі доларів

«Рідкісне перше видання "Гаррі Поттера і філософського каменю", куплене школяркою 21 рік тому, було продано на аукціоні за більш ніж 56 тисяч фунтів стерлінгів (більше $73 тисяч)», - про це повідомляє видання Daily Mail.

Lisa ve Rüyaları.jpg

03 липня 2018
У Туреччині вийшла друком наша «Ліза та її сни» (Lisa ve Rüyaları) 🇹🇷️

Відтепер і в Туреччині діти й дорослі зможуть прочитати казково-пізнавальну історію від Івана Малковича про дівчинку, яка завдяки крилам, що їх винайшов Леонардо да Вінчі, побувала в майстернях найяскравіших постатей світового малярства — від Ботічеллі до Далі.

A History of Magic.jpg

26 червня 2018
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» готує до друку велике ілюстроване видання «Гаррі Поттер: Історія магії»!

Шановне поттероманське товариство, маємо для вас чудовезну новину! З нагоди 21-ї річниці виходу першої книги поттеріани з приємністю оголошуємо, що «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» придбала права на переклад великого подарункового видання «ГАРРІ ПОТТЕР: ІСТОРІЯ МАГІЇ», вихід друком якої слід очікувати вже восени. Перекладатиме книгу — традиційно — Віктор Морозов!

Ivan Drach 2018.jpg

19 червня 2018
Відійшов у вічність Іван Драч

«Сьогодні не стало Івана Драча — одного з найвидатніших український поетів ХХ століття, визнаного лідера шістдесятників, що з натхненням жонглера закручував в одну поетичну орбіту і золоту цибулину, і теорію відносності, і ридаючі, як леви, синхрофазотрони, і випрані штани, і ленінські фанфари, і зворушливу бабусенцію, і Чорнобиль, і Рух, і дух, і легендарні сценарії, за якими було створено наші найкультовіші фільми: «Пропала грамота», «Криниця для спраглих», «Камінний хрест».

«Вийшов з радіо чорний лев» — остання його прижиттєва збірка, названа рядком з вірша Поета на смерть Гемінґвея, що побачила світ місяць тому. Коли Іван Федорович сумно повідомив, що не зможе прийти на нашу «книгоарсенальну» презентацію, я почав боятися цієї назви. І, як виявилось, недаремно... Кілька годин тому вийшов з ефіру чорний теліженський лев і заплакав...

Царство Небесне, дорогий Іване Федоровичу! Буду завжди пам‘ятати наше останнє чаювання, коли я приніс вам новеньку книжку, а ви в традиційному вашому халаті читали уривки останньої прози. Радий, що бодай встиг з книжкою і що вона Вам сподобалась... Сумую разом з усім чесним жало́бним товариством. Найщиріші співчуття пані Марії і Мар‘яні».

Іван Малкович
BookArsenal2018 top-5.jpg

08 червня 2018
ТОП-5 найбажаніших книг «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» на VIII «Книжковому Арсеналі»

П’ятірка книг видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», яку купували найбільше на цьогорічному «Книжковому Арсеналі» у Києві. З приємністю зауважуємо, що чотири книги з цього списку — поезія!!!! :)

BookArsenal2018 03.jpg

04 червня 2018
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» на VIII «Книжковому Арсеналі» (ФОТОЗВІТ)

Наприкінці травня 2018 року в Києві відбувся VIII міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал». Пропонуємо вашій увазі фотозвіт з презентацій «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», які відбулися в рамках однієї з найбільших книжкових подій України.

BookArsenal2018 01.jpg

19 травня 2018
«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» на VIII «Книжковому Арсеналі»

З 30 травня по 3 червня у Мистецькому Арсеналі проходитиме VIII Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал», що об’єднує літературу й мистецтво. Публікуємо детальний розклад презентацій «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ»:

Dyke lito v Krymu preza.png

12 травня 2018
Запрошуємо на презентацію повісті «Дике літо в Криму»

16 травня о 16 годині в Національному музеї літератури України (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 11) відбудеться презентація повісті «Дике літо в Криму» Зірки Мензатюк. У новій книжці діють ті ж герої, що і в пригодницькій повісті «Таємниця козацької шаблі», яка введена до шкільної програми за 5 клас. Читачі давно просили написати продовження, і ось воно з’явилося в «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ»!

Poster-tvorchyy vechir.jpg

04 травня 2018
У Львові відбудеться творчий вечір Івана Малковича

У рамках проекту «Інтелектуальна ін’єкція» – творчий вечір з Іваном Малковичем. 12 травня о 18:00 у Львівській філармонії відбудеться зустріч з творцем чарівного світу для малечі і дорослих від 2 до 102 років. Гостями вечора також стануть український бард, кобзар і бандурист Василь Жданкін та українский поет, бард і рок-музикант Едуард Драч. Придбати квитки на подію можна тут: https://kasa.in.ua/ivan-malkovic.-tvorcij-vecir

Ababi-26.jpg

20 квітня 2018
20 КВІТНЯ «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» СВЯТКУЄ 26-РІЧЧЯ! ✨

Сердечно дякуємо всім нашим читачам, митцям, працівникам, розповсюджувачам і симпатикам! Сьогодні чудовезний привід аби переглянути фільм до чвертьстолітнього ювілею видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГІЯ: 25 років успіху», де ви зможете дізнатися про історію заснування видавництва і почути головних його творців — знаменитих художників і письменників: https://youtu.be/xHzz6L_tWw8 🎥

 
A-BA-BA-GA-LA-MA-GA Logo