Коротка адреса цієї сторінки
 

// Оголошення

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» ВИДАСТЬ КНИЖКУ-СЦЕНАРІЙ «ГАРРІ ПОТТЕР І ПРОКЛЯТЕ ДИТЯ» УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ!

01 серпня 2016
Harry Potter and the Cursed Child.jpg


Спеціальне видання книжки-сценарію вийде друком не пізніше жовтня 2016-го року.

Сьогодні видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» сповіщає, що видасть українською мовою друковане видання книжки-сценарію вистави Джека Торна «Гаррі Поттер і прокляте дитя» за сценарієм Дж.К. Ролінґ, Джека Торна і Джона Тіффані.

Про книжку/виставу:

Частина восьма. Дев’ятнадцять років потому.

«Гаррі Поттер і прокляте дитя» – нова вистава Джека Торна за сценарієм Дж.К. Ролінґ, Джека Торна і Джона Тіффані, – це перша історія про Гаррі Поттера, поставлена в театрі. Прем’єра вистави відбулася 30-го липня 2016-го року в Лондонському Вест-Енді.

Бути Гаррі Поттером нелегко, а надто тепер, коли він – працівник Міністерства Магії, трудоголік, одружений батько трьох школяриків.

Поки Гаррі Поттер бореться зі своїм минулим, яке ніяк не хоче його відпускати, його молодшому синові Албусові доводиться миритися з тягарем свого знаменитого роду, – спадком, якого він ніколи не хотів. У той час, як минуле зловісно змішалося з майбуттям, батько і син пізнають сумну істину: інколи темрява виходить звідти, де її ніхто не чекає.


Спеціальне репетиційне видання «Гаррі Поттер і прокляте дитя» – це версія сценарію вистави на ранньому етапі допрем’єрних показів, за кілька тижнів до прем’єри. Після публікації Спеціального репетиційного видання, сценарій підлягатиме змінам, тому це видання буде у продажу обмежений період часу, доки згодом на зміну йому не прийде Остаточне колекційне видання. Більше інформації про Остаточне колекційне – трохи пізніше.

Друковане видання сценарію складатиметься з першої та другої частин вистави.

Дж.К. Ролінґ – авторка серії з семи книжок-бестселлерів про Гаррі Поттера, які виходили друком з 1997 по 2007 роки, продалися рекордними накладами у 450 мільйонів примірників у 200 країнах, перекладені 79-ма мовами і екранізовані у вісьмох блокбастерах.

Книжки «Квідич крізь віки» і «Фантастичні звірі і де їх шукати» Дж.К. Ролінґ написала для благодійного фонду Comic Relief, а книжку «Казки барда Бідла» – для власного благодійного фонду Lumos.

Перший її дорослий роман «Несподівана вакансія» побачив світ у вересні 2012 року і був екранізований телекомпанією BBC 2015 року. Її детективні романи, написані під псевдонімом Роберт Ґелбрейт, опубліковані 2013-го («Поклик зозулі»), 2014-го («Шовкопряд») та 2015-го («Кар’єра зла»). Телекомпанія BBC One зніме за мотивами цих книжок кілька телесеріалів.

Окрім співавторства нової вистави Джека Торна «Гаррі Поттер і прокляте дитя» за сценарієм Дж.К. Ролінґ, Джека Торна і Джона Тіффані, авторка також дебютувала як сценарист у фільмі «Фантастичні звірі і де їх шукати», який розширить магічний світ вже у листопаді 2016-го року.

 
A-BA-BA-GA-LA-MA-GA Logo