Коротка адреса цієї сторінки
 

Володимир Харченко (14.04.1960)

HARCHENKO.jpg


Художник Володимир Харченко — автор першої "абабагаламазької" книжки "Українська абетка". Саме з його малюнків почалася історія видавництва.
Нродився він 14 квітня 1960 року в Ленінграді, де прожив перші два тижні життя. До трьох років жив у Зеленому Гаю на Черкащині. З трьох років — у Києві. Закінчив РХСШ (1979) та Українську Академію Мистецтв (1987). Працював художнім редактором у видавництві "Дніпро" та дитячих часописах «Барвінок» і «Соняшник». У «Соняшнику» вперше побачив комп’ютера і відтоді більшість свого часу сидить з мишкою в руці. Член Спілки художників України. Викладач Національної художньої академії. Саме Володимир Харченко проілюстрував першу книжку видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» «Українська абетка», яка завоювала щиру симпатію і любов десятків тисяч маленьких читачів.

В «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ЗІ»:

Пам’ятаю, як художник «Української абетки» Володимир Харченко, учетверте-вп’яте перемалювавши один сюжет, був готовий зробити з мене пляцок (а він служив колись у десантних військах), — та я проявив нечуваний героїзм (ха-ха), і згодом після виходу в світ другого видання «Абетки» Володимир розчулено дякував мені за мою в’їдливість... (Іван Малкович)
 
A-BA-BA-GA-LA-MA-GA Logo