Коротка адреса цієї сторінки
 

// Події

ЛІНА КОСТЕНКО.«ЗАПИСКИ УКРАЇНСЬКОГО САМАШЕДШОГО».
CЬОГОДНІ ВИЙШОВ У СВІТ ПЕРШИЙ ПРОЗОВИЙ РОМАН ВИДАТНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕТЕСИ

17 грудня 2010, Київ

Вперше за 20 років Ліна Костенко опублікувала свою НОВУ книжку. Якщо відверто, вже не вірилося, що рукопис потрапить до видавництва раніше наступної весни чи навіть осені. Але перед Миколаєм дуже часто стаються дива. Сподівалися на подію, а з’ясувалося, що це вибух. Книжка вражає по-справжньому. Здається, у нас так ще не писали. Це буде несподіванка для всіх.

Ось що сказав про книжку академік Іван Дзюба (видавництво надіслало йому верстку твору): «Записки українського самашедшого» – вражаюча хроніка душі інтелігента в світі абсурду. Абсурду українського і планетарного. Особливо щемливі й гіркі сторінки, де йдеться про пониження всього людського в сьогоднішньому цинічному часі. Дуже бажано й важливо, щоб цей роман було перекладено іншими мовами, це дало б змогу світові побачити Україну і самих себе українськими очима».

І наостанок: у Києві «Записки українського самашедшого» можна придбати вже сьогодні на книжковій виставці в Українському домі (виставка триватиме до 19 грудня), а також на книжковій виставці «Медвін: книжковий Миколай» з 23 по 25 грудня. З 17 грудня 10-тисячний наклад книжки розповсюджується по Україні.

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» зробило все можливе, щоб книжка побачила світ до дня Святого Миколая, тобто до 19 грудня...

Презентація книжки для ЗМІ відбудеться 17 грудня о 13.00 в Укрінформі.

 
A-BA-BA-GA-LA-MA-GA Logo