Коротка адреса цієї сторінки
 

Готуються до друку

«Букова земля»

Зробити попереднє замовлення: http://bit.ly/2keMNYv
Bukova zemlya.jpg
Автор: Марія Матіос
Дизайн обкладинки: Галина Букша

Жанр: Повісті, романи
Вікова група: Дорослим; Юнацтву
Формат: 164х235 мм
Кількість сторінок: 928
У продажу: з 20 вересня 2019 року
ISBN 978-617-585-179-1
немає в продажу

Довгоочікуваний новий роман провідної української пись­мен­ниці Марії Матіос «Букова земля» — це пронизлива, глибока і зухвала сага завдовжки у 225 років, пропущена через перехресні історії п’яти родин різного суспільного рівня і статусу, а також історичних персонажів, так чи інакше пов’язаних з Буковиною. Землероби, скотарі, воїни, посли і міністри постають повноправними творцями не лише приватної, а й загальноєвропейської історії. Недаремно авторка означила жанр свого твору як роман-панорама. Географія його подій простягається від крихітного буковинського хутора Сірук — до Відня, Берліна, Бухареста, Москви і Берна. А обрамленням цього класичного роману виступає особливий сюжет зі Станиці Луганської літа 2014 року. І як завжди у книжках Марії Матіос, окремим персонажем є мова з її неповторною лексич­ною розкішшю і гуцульським чаром.


«Бісова душа, або Заклятий скарб»

Нова редакція
Bisova dusha.jpg
Автор: Володимир Аренєв
Ілюстрації: Олександр Продан

Жанр: Повісті, романи
Вікова група: Юнацтву
Тип видання: тверда палітурка з вибірковим лакуванням, чорно-білі ілюстрації
Формат: 142х215 мм
Кількість сторінок: 208
У продажу: з 19 вересня 2019 року
ISBN 978-617-585-181-4
немає в продажу

Скарби зазвичай шукають. Інколи за них ладні заплатити влас­ним життям, частіше — життям когось іншого. А от Андрієві Ярчуку, козаку-характернику, його життя колись подарували, тож тепер він змушений віддячувати благодійникові. І для цього треба скарб заховати, але не просто заховати, а заклясти так, як уміє тільки Андрій. Але ж — ви пам’ятаєте? — скарби зазвичай шукають. Цей шукають теж. І ціну за нього ладні заплатити чималу. Щонай­менше — Андрієвим життям...
Нова редакція повісті-фантазії відомого українського письменника Володимира Аренєва не залишить байдужими ні школярів, ні школярок, ані їхніх батьків.


«Мій братик мумія і гробниця Ахнетута»

Miy bratyk Mumiya i hrobnytsya Akhnetuta.jpg
Автор: Тоска Ментен
Переклад: Ірина Коваль
Обкладинка: Іван Сулима

Жанр: Повісті, романи
Вікова група: Молодший та середній вік; Юнацтву
Тип видання: тверда палітурка з вибірковим лакуванням, чорно-білі ілюстрації
Формат: 140×215 мм
Кількість сторінок: 248
У продажу: з 18 вересня 2019 року
ISBN 978-617-585-180-7
немає в продажу

Думмі щасливий! Після непростих випробовувань він разом із Клаасом та Хоосом летить до рідного Єгипту, щоб розшукати гробницю свого батька, фараона Ахнетута. Зазнавши купу найкумедніших пригод, вони розпо­чинають пошуки. Однак за чотири тисячі років Єгипет зовсім змінився, і знайти гробницю неможливо. До того ж Думмі з Хоосом раптом опиняються в жахливій небез­пеці...
Цю неймовірно дотепну серію книжок про пригоди мумії Думмі називають найчитабельнішою серію у євро­пейській дитячій літературі останнього десятиліття. Чекайте наступних історій. Вже незабаром!


«Лис Тимко та його сад»

Lys Tymko.jpg
Автор: Браян Ліс
Переклад: Тарас Малкович
Ілюстрації: Браян Ліс

Жанр: Казки, оповідання
Вікова група: Молодший та середній вік
Тип видання: кольорове
Формат: 286х235 мм
Кількість сторінок: 40
Кількість видань: тверда палітурка з вибірковим лакуванням, кольорові ілюстрації
У продажу: з 16 вересня 2019 року
ISBN 978-617-585-171-5
немає в продажу

Лис Тимко та його друг песик усе роблять разом, а понад усе вони люблять поратися в садку. Але одного дня все міняється... Цю книжку намалював і написав американець Браян Ліс, автор бестселерів за версією «Нью-Йорк Таймс».


«Чарлі і великий скляний ліфт»

Charli i velykyy sklyanyy lift.jpg
Автор: Роальд Дал
Переклад: з англійської Віктора Морозова за редакцією І. Малковича
Обкладинка: Іван Сулима
Ілюстрації: Квентін Блейк

Жанр: Казки, оповідання
Вікова група: Молодший та середній вік
Тип видання: тверда палітурка з вибірковим лакуванням, чорно-білі ілюстрації
Формат: 130х195 мм
Кількість сторінок: 272
У продажу: з 14 вересня 2019 року
ISBN 978-617-585-176-0
немає в продажу

Роальда Дала називають одним з най­більших дитячих пись­менників ХХ століття і «літе­ратурним бать­ком» Джоан Ролінґ. «Чарлі і великий скляний ліфт» — карколомне продовження найпопулярнішої повісті Р. Дала «Чарлі і шоколадна фабрика» — однієї з тих книжок, які необ­хідно прочитати кожній дитині. Великий скляний ліфт, створений незрівнянним містером Віллі Вонкою, злітає у відкритий космос, і тут починається просто неймовірний сюжет...


«Галерея котів»

Супербкладинка
Обкладинка

Чарівні й вигадливі акварелі Сьюзан Герберт відтворюють знамениті сцени живопису, театру, опери та кіно за допомогою чудового розмаїття котячих персонажів. Наша перша зупинка — світ мистецтва, де пухнасті мордочки і котячі хвостики визирають із шедеврів живопису. Згодом коти виходять на сцену і грають у найулюбленіших шекспірівських п’єсах та в найбагатших оперних постановках. Наприкінці ми заглядаємо в Голлівуд, де коти грають головні ролі практично всюди: від великобюджетних епічних стрічок до культової класики, вживаючись у велич золотої ери кінематографу.
Котячі фантазії Сьюзан Герберт зачарували вже ціле покоління відданих прихильників. Ця добірка найкращих робіт з її життєвого доробку неминуче зачарує ще багато сердець.


«Бартімеус: Брама Птолемея»

Обкладинка спереду
Обкладинка ззаду

Дві тисячі років минуло відтоді, як джин Бартімеус, непереможний у битвах, заприязнився з великим магом Птолемеєм. Однак тепер, на Землі, потрапивши в рабство до чарівника Ната­ніеля, Бартімеус відчуває, як швидко він підупадає на силі… Тим часом Кіті Джонс, переховуючись у Лондоні, хитромудрим чином набуває знань з магії та демонології. У неї є план, який, як сподівається Кіті, покладе край нескінченній ворожнечі між джинами і людьми. Проте для того, щоб здійснити цей план, їй треба розкрити таємниці минулого Бартімеуса…
У захопливому фіналі «Трилогії Бартімеуса» Натаніель, Кіті та Бартімеус викривають найстрашнішу змову і опиняються перед найнебезпечнішою загрозою в усій історії магії. Та найгірше, що для цього їм доведеться поборотися самим з собою…


«Прибулець з Країни нямликів»

Pribuletsʹ z Krayiny nyamlikiv.jpg
Автор: Леся Воронина
Обкладинка: Оленка Бугренкова

Жанр: Казки, оповідання
Вікова група: Молодший та середній вік
Формат: 212х265 мм
Кількість сторінок: 176
У продажу: з 3 вересня 2019 року
ISBN 978-617-585-173-9
немає в продажу

Дівчинці Олянці страшенно пощастило. Одного дощового ранку їй трапив на очі крихітний чоловічок, який крадькома виліз просто зі стіни в її кімнаті. Звали його Буцик, і прибув він з Країни нямликів, мешканці якої володіють диво­вижними чарами... Так починаються ці фантастичні пригоди, в яких Олянка разом з Буциком сміливо береться рятувати Країну нямликів від підступних стіногризів та діркокрутів, дізнається, чому в підвалах старих будинків блукає Привид Здичавілого Сантехніка та про інші неймо­вірні дива...
Написала цю книжку улюблена авторка юних українських читачів Леся Воронина, «зовсім незвичайна в українській дитячій літературі письменниця. Будь-яка дитина, яка почне читати її книжки, ніколи не виросте занудою чи скиглієм, бо вони дуже оптимістичні».


«Гімназист і Біла Ворона»

Himnazyst 3.jpg
Автор: Андрій Кокотюха
Обкладинка: Іван Сулима

Жанр: Повісті, романи
Вікова група: Молодший та середній вік; Юнацтву
Тип видання: тверда ґлянцева палітурка
Формат: 130×195 мм
Кількість сторінок: 272
У продажу: з 2 вересня 2019 року
ISBN 978-617-585-178-4
немає в продажу

Київський гімназист Юрко Туряниця вже розгадав загадку Чорної Руки і переміг Вогняного Змія. Але тепер йому протистоїть набагато небезпечніший ворог — невловима Біла Ворона. Так називає себе лиходійка, котра полює на дітей в інтернеті. Біла Ворона вишукує тих, хто не схожий на інших, і затягує їх у свої смертельні тенета. А допомагають їй, зокрема, й учні Першої зразкової гімназії. Юрко мусить зупинити Білу Ворону. І тут уже замало помочі старого сищика Назара Шпига й вірного бульдога Джентльмена. Потрібна людина, яка вміє полювати у віртуальному світі, щоб вигнати ворога у світ реальний. Тож у команді поповнення: безстрашна фронтова розвід­ниця Яна Вогник. І хай ворог гострить пазурі та дзьоби, наші герої не складають зброї!..
Третя книга детективної трилогії провідного майстра цього жанру Андрія Кокотюхи «Гімназист і Біла Ворона» не залишить байдужими нікого — ні дітей, ні підлітків, ні дорослих. Шаленого читання!2019

 • Джоан Ролінґ. Велике ілюстроване видання «ГАРРІ ПОТТЕР І КЕЛИХ ВОГНЮ». Художник Джим Кей. Подарункове видання (жовтень 2019)
 • Дж.К. Ролінґ. Оригінальний сценарій «ФАНТАСТИЧНІ ЗВІРІ: ЗЛОЧИНИ ҐРІНДЕЛЬВАЛЬДА» (2019)
 • Світлана Прудник. «КАЗКИ НА КОЖЕН ДЕНЬ» (365 казок) (листопад 2019)
 • Джонатан Страуд. «АГЕНЦІЯ "ЛОКВУД & Кo": ЧЕРЕП, ЩО ШЕПОЧЕ». (грудень 2019)
 • Віра Правоторова. «ОБЕРТАСИКИ» (2019)

Дорослі видання:

 • Юрій Щербак. «ЧАС ВЕЛИКОЇ ГРИ: Фантоми 2079 року» (2019)
 • Юрій Щербак. «ЧАС ВЕЛИКОЇ ГРИ: Прозріння 2084 року» (2019)
 • Олександр Палій. Нова книга (2019)
 • Вільям Шекспір. «КОРОЛЬ ЛІР». Художник Владислав Єрко (2019)
 • Ліна Костенко. Нові поезії (2019)
 • Ліна Костенко. Нова проза (Художній твір, в якому відображено еволюцію і деградацію Російської імперії через призму українських доль) (2019)
 • «УПА» (Українська Поетична Антологія):


 • Серія «Українська поетична класика»:

Володимир Сосюра (2019)
Євген Плужник


2020

 • Роальд Дал. «ФАНТАСТИЧНИЙ МІСТЕР ФОКС» (2020)
 • Френк Баум. «ЧАРІВНИК З КРАЇНИ ОЗ». Художник Іван Сулима (2020)
 • Оскар Вайлд. «ВЕЛЕТЕНЬ-СЕБЕЛЮБЕЦЬ». Художник Владислав Єрко. Подарункове видання (2020)
 • Ліна Костенко. «БУЗИНОВИЙ ЦАР». Доповнене і оновлене видання. Ілюстрації: Вікторія Ковальчук. Подарункове видання (2020)
 • «КАЗКИ АНДЕРСЕНА» з ілюстраціями Катерини Штанко. 20 шедеврів Короля Казок в чудових перекладах. 104 стор. Подарункове видання (2020)
 • Віра Літке. «ВРЕДНЮЧКА». Ілюстрації Яни Гранковської. Подарункове видання. (2020)
 • Наталія Самійленко. «ЯЛИНКА НА ЗАМОВЛЕННЯ» (2020)

Дорослі видання:

 • Ліна Костенко. «ВИБРАНЕ у 2-х томах. Вірші (опубліковані, нові, заборонені радянською цензурою); історичні романи; авторські коментарі» (2020)
 
A-BA-BA-GA-LA-MA-GA Logo